Головна » Статті » 7 клас
загрузка...
1 2 3 ... 36 37 »

Підручники у 7 класі

Вже у сьомому класі школярі України переходять на новий етап навчання, звична їм математика замінюється двома новими предметами — алгеброю та геометрією. Алгебра принесе у життя дітей безліч складних формул та аналітичних рішень, тоді як геометрія — теореми, доведення, вирішення складних трикутників та чотирикутників. Не забудьте прихопити олівець та лінійку на свій улюблений урок геометрії. 
А справжніх творчих особистостей здивує такий предмет як зарубіжна література, де учні зможуть розвинути свій світогляд та навчити бачити прекрасне у простих речах. Світові класики здивують вас та вашу уяву власними віршами та творами.

Твій надійний помічник

Щоб виконати свої домашні завдання якнайкраще та навчатись на відмінно без зайвих проблем ми рекомендуємо вам користуватись нашими посібниками у режимі онлайн, які можете знайти у нас на сайті. Відкривай улюблені підручники та робочі зошити 7 клас абсолютно безкоштовно та користуйся ними прямо на уроці, коли нема можливості дістати їх паперові аналоги. 

Джерело знань для кожного

Адже, у вас тепер є можливість знайти підручники не лише за шкільною програмою вашої школи, а також і за іншими програмами. Навіть не сумнівайтесь, що не знайдете потрібної літератури, ми зібрали інформацію за багато років навчання, тому кожен знайде щось потрібне та корисне для себе і не тільки у сьомому класі.