Головна » Статті » 5 клас
загрузка...
« 1 2 3 4 ... 24 25 »

Підручники у 5 класі

Ось ви вже й старшокласники. Закінчились ті часи, коли з вами був лише один вчитель на всі предмети, коли ви сиділи в одному класі та виконували найпростіші завдання для малюків. Саме зараз розпочинається справжнє навчання, де доведеться прикласти багато зусиль, щоб досягти висот у шкільному процесі та отримувати лише гарні оцінки. Для більш детального вивчення деяких предметів ми рекомендуємо вас користуватись нашим порталом з підручниками для 5 класу і не тільки в режимі онлайн безкоштовно. 

Широкий асортимент навчальної літератури

Наш портал завжди вам допоможе вам у навчанні, навіть не сумнівайтесь. Саме тут можна знайти не лише шкільні підручники для 5 класу, а й тестові завдання, зошити для самостійних та контрольних робіт, робочі зошити, збірники задач, хрестоматії та ще багато чого цікавого та потрібного вам у процесі навчання. Також сайт пропонує користуватися готовими домашніми завданнями для 5 класу з потрібних вам предметів та підручників. Або ж рекомендуємо вам відкривати в нас у режимі онлайн розділ українська література, де міститься велика кількість творів та повістей, що завжди допоможуть вам у навчанні.

Тримай посібники завжди поруч

Відтепер, у вас є можливість відкривати улюблені підручники у режимі онлайн, навіть, зі смартфона або ж планшета. Інтерфейс нашого сайту зручно підлаштовується під будь-який гаджет, тому є можливість виконувати домашні завдання знаходячись далеко від дому. Це дозволить економити такий дорогоцінний для вас час на заняття улюбленими хобі або ж прогулянки з друзями.
Чекаємо вас на сайті!