Головна » Статті » 4 клас
загрузка...
« 1 2 3 4 5 6 7 ... 20 21 »

Підручники у 4 класі

Четвертий клас підготував багато нового для школярів. Вже близько випускний, закінчення молодших класів та перехід до більш складних уроків та нових вчителів. Попереду багато цікавих та водночас складних завдань, з якими ви повинні справитись на відмінно. Всі необхідні підручники для 4 класу ви зможете знайти на нашому порталі. 

Лише корисна література

Для того, щоб якнайкраще закінчити цей навчальний рік та здати всі свої випускні іспити з основних предметів на хороші оцінки потрібно добре попрацювати у 4 класі. Саме тому ми рекомендуємо вам користуватись нашими онлайн-посібниками, навчальними зошитами, розв’язниками, та контрольними зошитами. Вся інформація, що міститься на порталі повністю відповідає своїм паперовим аналогам, до того ж доступна абсолютно безкоштовно.
Знаходьте необхідний вам робочий зошит, роздруковуйте та використовуйте як чернетку при виконанні домашніх завдань. 

Економія вашого часу

Цьогоріч багато часу піде на роботу над вашими домашніми завданнями та підготовку до іспитів в кінці року та ще й можливо ви відвідуєте якісь гуртки. Саме тому, наш сайт розроблений для того, щоб економити ваш час. Ви запитаєте яким чином? Пояснимо це просто, відкривайте ваші підручники 4 клас у будь-якому зручному для вас місці в режимі онлайн зі всіх пристроїв, де є доступ до інтернету. Окрім, підручників ми ще маємо готові домашні завдання 4 клас, тобто ви можете перевірити свою домашню роботу дуже швидко та бути впевненим у собі на уроці. 
Залиште трішки часу для себе та улюблених ігор і прогулянок з друзями. 
Чекаємо вас з нетерпінням на нашому сайті!