Головна » Статті » 2 клас
загрузка...
« 1 2 ... 12 13 14 15 16 »

Підручники у 2 класі

Ось вже й розпочинається другий рік навчання ваших чад у школі, де їх чекає ще більше нових предметів та новинок, які приготувала шкільна програма 2 класу. Адже, вона змінюється та вдосконалюється щорічно, стаючи все важчою, проте й більш захопливою. З'явиться також такий предмет як інформатика, що в період нових сучасних технологій познайомить дітей з комп'ютером та основним графічним редактором. 

Лише корисна інформація

Наш сайт з підручниками покликаний допомогти школярам та їх батькам звикнутись із новою шкільною програмою. Тут ви знайдете абсолютно весь спектр підручників, навчальних зошитів, задачників та допоміжних посібників для навчання у школі. А також для порівняння надається у безкоштовний доступ посібники за попередні роки, почерпніть корисну інформацію звідти також.

Чому потрібно користуватись саме нашим порталом?

Відповідь дуже проста — адже сайт містить в собі не лише підручники, робочі зошити та розв’язники. Тут ви зможете знайти готові домашні завдання для будь-якого предмету на кожен навчальний рік, а також готуватись до ваших іспитів та контрольних робіт. Максимальна кількість корисної інформації на сайті абсолютно безкоштовно в режимі онлайн. 
Навіть, у перші роки навчання школярам буває складно. Особливо, у другому класі, коли предметів стає все більше та й шкільну програму не назвеш простою. Тому ми завжди раді вітати вас на нашому сайті з підручниками для другого класу. Користуйтесь ними й надалі коли ваші чада підростатимуть. 
Чекаємо вам на нашому порталі!