Головна » Статті » 1 клас
загрузка...
« 1 2 ... 14 15 16

Перші шкільні кроки

Відтепер ваші діти стали школярами, попереду перші уроки, перші вчителі, однокласники та перші обов’язки і завдання. Вам слід звикнутись з думкою, що діти виросли з малюків, відтепер це дорослі свідомі маленькі громадяни своєї країни, в яких починається шлях дорослішання і вдосконалення. 

Підручники для 1 класу

У 1 класі всім дітям доведеться ознайомитись з основними предметами — українська мова, математика та читання. Саме вони покладуть основу подальшому навчанню у школі, а згодом, і в університеті. Дуже важливо підібрати правильні підручники та навчальні зошити. Звісно, учням пропонується набір підручників за навчальною програмою тієї школи, в якій вони навчаються. Проте, використовувати додаткову навчальну літературу ніхто не забороняє. Цю літературу ви можете знайти на нашому порталі, де є посібники з будь-якого предмету для 1 класу, який тільки зможете знайти. 

Вибирайте для своїх дітей найкраще

Сайт з підручниками вражає своїм різноманіттям. Тут ви можете знайти не лише шкільні посібники, а й робочі зошити, збірники диктантів, довідники та конспекти для 1 класу. Навчальна література знайдеться для кожного, адже, майже щоденно оновлюється все новою і новою інформацією разом з тим, як змінюється шкільна програма і рівень складності уроків. 

Завжди відкриті для вас

Наш портал працює повністю безкоштовно та без плати за реєстрацію. Відкривайте саме ті підручники та робочі зошити для 1 класу, що потрібні саме вам в режимі онлайн. Інтерфейс сайту підлаштовується абсолютно під всі електронні пристрої, на яких є доступ до інтернету. 
Ми чекаємо саме на вас!