Головна » Статті » 11 клас
загрузка...
« 1 2 ... 17 18 19

Підручники у 11 класі

Вітаємо вас, відтепер ви випускники! Залишився останній рік навчання у школі, після чого вас очікує доросле життя зі вже дорослими проблемами. Шкільні будні будуть дуже складними, тому що попереду випускні іспити з профільних предметів, потім здача ЗНО та вступ до вищого навчального закладу. 
В деяких моментах учню може здатись нереальним вивчити таку велику кількість предметів, а тому ми створили наш портал, де ви з легкістю знайдете потрібні вам підручники для 11 класу з того предмету, який вам потрібен. 

Знайти нас дуже просто

Сайт дуже простий у користуванні, а також вражає своїм різноманіттям — шкільні підручники, робочі зошити, практичні роботи, тести для підготовки до Державної Підсумкової Атестації, збірники задач, хрестоматії, самостійні та контрольні роботи та ще багато чого цікавого подарує вам у режимі онлайн наш чудовий портал. Знаходьте у зручному пошуковику лише ті навчальні посібники, за якими ви готуєтесь до занять. 

Навчайтесь із задоволенням

Постійну допомогу у навчанні надасть вам не лише сайт з підручниками, лише натиснувши розділ ГДЗ на інтерфейсі сайту, можна потрапити на будь-який розв’язник ваших шкільних підручників. Виконуйте домашні завдання самостійно, а згодом перевіряйте в режимі онлайн абсолютно безкоштовно у нас на порталі.
Вчіться на відмінно щоб гарно скласти випускні іспити та вступити до того університету, про який ви мрієте. 
Гарного навчального року!